Srovnání cen

Anamnéza.cz - Srovnávač - Kosmetika a zdraví - Zdraví - Hygiena - Péče o zuby - Ústní spreje
Anginal ústní sprej s TTO 30ml
Prostředek ústní hygieny pro péči o sliznici dutiny ústní a parodontu.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Anginal ústní sprej s TTO 30ml
Anginal ústní sprej se šalvějí 30ml
Prostředek ústní hygieny pro péči o sliznici dutiny ústní. Účinná pomoc při bolestech v krku a zánětlivých procesech v ústní dutině.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Anginal ústní sprej se šalvějí 30ml
ALTERMED Salvena forte 20ml
Bylinný ústní sprej Salvena forte díky obsahu extraktu Šalvěje lékařské pomáhá při zánětech dásní. Posiluju, regeneruje dásně a sliznici dutiny ústní. Spolu s extraktem ze zeleného čaje, mentholu a máty peprné potlačuje nepříjemný zápach z úst.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: ALTERMED Salvena forte 20ml
URGO Afty a drobná poranění dut.úst.sprej 15ml
Sprej s kyselinou hyaluronovou na ošetření aft, zánětů dásní, ústních popálenin a poranění (např. související s odstraňováním zubního kamene nebo nošením rovnátek). Mírní bolest, nepálí a neštípe, chrání a podporuje hojení. Neobsahuje cukr ani alkohol.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: URGO Afty a drobná poranění dut.úst.sprej 15ml
Trioderm Care Ústní a krční sprej 50ml
Ústní a krční sprej. Zdravotnický prostředek s Ectoinem, mořskou solí a mátovým olejem. Pomáhá zrychlit obnovu sliznice dutiny ústní a krku při kašli, chrapotu, bolesti při polykání nebo suchém krku.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Trioderm Care Ústní a krční sprej 50ml
ORITOLIN sprej do krku 12 ml
ORITOLIN je přírodní sprej do krku a úst pro dospělé a děti, který komplexně zvlhčuje vysušenou sliznici hrdla a zmírňuje jeho podráždění s okamžitým a dlouhodobým účinkem.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: ORITOLIN sprej do krku 12 ml
Biovitality Dentasol 8ml
Sérum na dásně a pokožku dutiny ústní. Bylinný přípravek s vysokým obsahem rostlinných olejů a silic. Komplex antimikrobiálních látek přírodní povahy doproučujeme jako doplňkovou péči při problémech v dutině ústní.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Biovitality Dentasol 8ml
Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA
Pssst! ústní sprej proti chrápání obsahuje účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Pssst! ústní sprej proti chrápání 15ml+10ml ZDARMA
PREVAPIS JUNIOR ústní sprej 15 ml
PREVAPIS JUNIOR ústní sprej obsahuje extrakt z řepíku, šťávu z aceroly a esenciální olej z kůry citronu. Praktický rozprašovač umožňuje snadnou a cílenou aplikaci do krku. Neobsahuje alkohol a jeho lahodnou jahodovou příchuť ocení hlavně děti.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: PREVAPIS JUNIOR ústní sprej 15 ml
BETADENT Ústní spray Mandarinka 20ml s xylitolem
Ústní spray Betadent Mandarinka pro dlouhodobě svěží dech (20 ml) s xylitolem. Jednoduché použití a příjemná chuť. Speciální složení umožňuje dlouhodobý efekt svěžího dechu. Neobsahuje alkohol ani plyn. Kalibrováno na 250 dávek.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: BETADENT Ústní spray Mandarinka 20ml s xylitolem
Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml
ViroStop sprej má jedinečnou kombinaci přírodních složek, jejichž vlastnosti ho dělají účinným v předcházení i v ochraně před viry a bakteriemi.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml
BETADENT Ústní spray Eukalyptus 20ml s xylitolem
Ústní spray Betadent Eukalyptus pro dlouhodobě svěží dech (20 ml) s xylitolem. Jednoduché použití a příjemná chuť. Speciální složení umožňuje dlouhodobý efekt svěžího dechu. Neobsahuje alkohol ani plyn. Kalibrováno na 250 dávek.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: BETADENT Ústní spray Eukalyptus 20ml s xylitolem
Fytofontana ViroStop 1+1(ViroStop30+Aloe nasal20)
Balíček obsahuje ViroStop sprej+Aloe Vera nosní sprej ZDARMA. ViroStop - ústní sprej proti chřipce a nachlazení, ničí bakterie i viry, posiluje imunitní systém. Aloe Vera nosní sprej - přírodní hypertonický roztok,čistí nosní dutinu, uvolňuje ucpaný nos.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Fytofontana ViroStop 1+1(ViroStop30+Aloe nasal20)
Xerostom sprej pro suchou ústní dutinu 15ml
Xerostom obsahuje patent.kombinaci olivového oleje, betainu a xylitolu. Zlepšuje kvalitu života s Xerostomií, zvyšuje produkci slin až na 200%, pomáhá obnovit přirozenou obranyschopnost slin, chrání sklovinu a dentin před demineralizací a mikroerozemi.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Xerostom sprej pro suchou ústní dutinu 15ml
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události