Srovnání cen

Anamnéza.cz - Srovnávač - Jídlo a nápoje - Nápoje - Nealkoholické nápoje
Sójový nápoj - Zajíc plus 350g-sáček
Sójový nápoj Zajíc PLUS 350g je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu a je obohacen o lecitin, vápník a vyváženou kombinaci 10 vitamínů.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc plus 350g-sáček
Sójový nápoj - Zajíc natural 400g-krabička
Sójový nápoj Zajíc natural je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vhodný především pro osoby s intolerancí k laktóze, s bezlepkovou dietou a uvítají jej také zájemci o racionální stravování.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc natural 400g-krabička
Pohankový nápoj Zajíc 400g - sáček
Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Pohankový nápoj Zajíc 400g - sáček
Sójový nápoj - Zajíc s příchutí smetany 400g sáček
Potravina pro zvláštní výživu - bezlaktózová, bez lepku. Sušená směs se sójou a s příchutí smetany pro přípravu nápoje. Alternativa kravského mléka.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc s příchutí smetany 400g sáček
Sójový nápoj - Zajíc PLUS 350g vitam.+vápník+lecit
Sójový nápoj Zajíc PLUS je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je obohacen o lecitin, vápník a vyváženou kombinaci 10 důležitých vitamínů.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc PLUS 350g vitam.+vápník+lecit
Sójový nápoj - Zajíc s přích.smetany 400g
Sójový nápoj Zajíc s příchutí smetany je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Má výraznou smetanovou chuť a proto je vyhledáván jeko alternativa léka pro alergiky na laktózu kravského mléka.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc s přích.smetany 400g
Sójový nápoj - Zajíc s vlákninou 400g
Sójový nápoj s vlákninou + probiotika je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Obsahuje vlákninu a probiotické kultury Bacillus coagulans.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc s vlákninou 400g
Kozí mléko Holandské sušené 360g doza
Obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny (kasein, albumin, globulin), lehce stravitelné tuky, minerální soli Ca, K, Mg, Na, P, stopové prvky Cu, Zn, Mn, Ti, Cr, relativně méně Fe, vitamíny A, B1, B2, B12, C, D, E, dále kyselinu listovou a 8 enzymů.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Kozí mléko Holandské sušené 360g doza
Activemilk 400g
Activemilk je potravina pro zláštní výživu - bez laktózy a lepku s obsahem L-carnitinu, vlákniny, 10 vitaminů, minerálů a vápníku. Obsahuje L-carnitin, vlákninu, 10 vitamínů, minerály a vápník.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Activemilk 400g
Sójový nápoj extra protein TOPNATUR 350 g
Sójový nápoj s proteiny. Snižuje riziko srdečních onemocnění, prospívá trávicímu ústrojí a celkovému metabolismu člověka.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj extra protein TOPNATUR 350 g
Ovesný nápoj TOPNATUR 350 g
Sušený nápoj s ovesnou vlákninou, s obsahem beta glukanů, používá se k běžnému pití místo kravského mléka, přípravě koktejlů i pokrmů. Je vhodný pro diabetiky. Jeho pravidelné pití je prospěšné zdraví a je prevencí základních civilizačních chorob.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Ovesný nápoj TOPNATUR 350 g
Pohankový nápoj TOPNATUR 350 g
Pohanka je známa pro vysoký obsah rutinu, což je látka pozitivně působící na kardiovaskulární systém
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Pohankový nápoj TOPNATUR 350 g
Rýžový nápoj TOPNATUR 350 g
Rýžový nápoj je vyrobený ze speciálně upravené rýžové mouky, která obsahuje velmi kvalitní rostlinné bílkoviny a sacharidy. Díky svému složení je lehce stravitelný a vhodný jako alternativa živočišných mlék.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Rýžový nápoj TOPNATUR 350 g
Sójový nápoj s vápníkem a lecitinem TOPNATUR 350 g
Sušený sójový nápoj s obsahem vápníku a lecitinu. Přírodní produkt s extra jemnou a lahodnou chutí. Patří mezi nejžádanější a nejprodávanější nápoje s dlouhou tradicí, vysokou kvalitou a nejnižším obsahem tuku. Je velmi dobře rozpustný v teplé vodě.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj s vápníkem a lecitinem TOPNATUR 350 g
Špaldový nápoj TOPNATUR 350 g
Špaldový nápoj je svou chutí alternativou klasické kávy, bez kofeinu, s příznivými vlastnostmi špaldy a s obsahem rostlinných sterolů a stanolů. Špalda je nešlechtěný druh pšenice, obsahuje více bílkovin a minerálních látek, je bez cholesterolu.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Špaldový nápoj TOPNATUR 350 g
Kukuřičný nápoj TOPNATUR 350 g
Instantní kukuřičný nápoj, k přípravě pudingů, palačinek, kakaa, na vaření a pečení. Lehce stravitelný, vysoce výživný.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Kukuřičný nápoj TOPNATUR 350 g
Sójový nápoj natural TOPNATUR 350 g
Instantní sojový nápoj. Zdravá alternativa kravského mléka, na vaření a pečení, k přípravě cereálních snídaní, koktejlů, do kávy a čaje jako smetana.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj natural TOPNATUR 350 g
Soya Drink Extra Protein 160 g
Instantní sojový nápoj s přídavkem rostlinného proteinu. Zdravá alternativa kravského mléka, na vaření a pečení, k přípravě cereálních snídaní, koktejlů, do kávy a čaje jako smetana.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Soya Drink Extra Protein 160 g
JUWÍK OVO 10 sáčků - příchuť černý rybíz
JUWÍK OVO 1 sáček - doplněk stravy s cukrem a sladidlem - směs pro přípravu 1.5 litru ochranného nápoje - s obsahem fosforu, quercetinu, taurinu a cholinu - s vysokým obsahem vitaminu C, E a JODU.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: JUWÍK OVO 10 sáčků - příchuť černý rybíz
JUWÍK OVO 10 sáčků pro přípravu nápoje - krabička
JUWÍK OVO 1 sáček - doplněk stravy s cukrem a sladidlem - směs pro přípravu 1.5 litru ochranného nápoje - s obsahem fosforu, quercetinu, taurinu a cholinu - s vysokým obsahem vitaminu C, E a JODU.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: JUWÍK OVO 10 sáčků pro přípravu nápoje - krabička
Soya Drink Natural 160 g
Instantní sojový nápoj. Zdravá alternativa kravského mléka, na vaření a pečení, k přípravě cereálních snídaní, koktejlů, do kávy a čaje jako smetana.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Soya Drink Natural 160 g
Soya Drink Vanilla 160 g
Instantní sojový nápoj s příchutí vanilky. Zdravá alternativa kravského mléka, na vaření a pečení, k přípravě cereálních snídaní, koktejlů, do kávy a čaje jako smetana.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Soya Drink Vanilla 160 g
Sójový nápoj - Zajíc natural 400g-sáček
Sójový nápoj Zajíc natural - ekonomické balení sáček je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vhodný především pro osoby s intolerancí k laktóze, s bezlepkovou dietou a uvítají jej také zájemci o racionální stravování.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Sójový nápoj - Zajíc natural 400g-sáček
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události