Srovnání cen

Anamnéza.cz - Srovnávač - Jídlo a nápoje - Potraviny - Trvanlivé potraviny - Přísady na vaření a pečení - Kuchyňské oleje
Konopný olej CannaVita BIO za studena lisov. 250ml
Jednodruhový rostlinný olej v biokvalitě. Llisovaný za studena ze semínek konopí setého, plněný v ochranné atmosféře. Díky jemné vůni a výrazné oříškové chuti je konopný olej ideální potravina pro vyváženou a zdravou stravu dětí i dospělých.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Konopný olej CannaVita BIO za studena lisov. 250ml
Len 100% olej 200ml
Lněný olej lisovaný za studena s obsahem přirozeně se vyskytujících vitamínů A, řady B, D, E a F, nenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, lignanů, fytoestrogenů a dalších biologicky aktivních látek.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Len 100% olej 200ml
ES BIO kokosový olej 250ml
Vyrábí se lisováním kokosové dužiny z ořechů tradičních kokosových palem. ES BIO kokosový olej je lisovaný za studena, šetrně zpracovaný, neparfémovaný, nerafinovaný a nedehydrovaný.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: ES BIO kokosový olej 250ml
Health Link BIO lněný olej 250ml
Bio panenský lněný olej je zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin a to především kyseliny alfa-linolenové.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Health Link BIO lněný olej 250ml
Ostropestřec 100% olej 200ml
Olej z plodů ostropestřce mariánského patří mezi nejkvalitnější rostlinné oleje. Je charakteristický vysokým obsahem nenasycených a zároveň nižším obsahem nasycených mastných kyselin.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Ostropestřec 100% olej 200ml
Bio panenský kokosový olej 200ml
100% čistý panenský kokosový olej z Cocos Nucifera. Neobsahuje žádné přímesi ani konzervanty. Vhodný k péči o tělo pro suchou a citlivou pokožku, na vlasové zábaly, masáže. Současně jej lze využít i gastronomii, pro smažení i pečení.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Bio panenský kokosový olej 200ml
Super Kokos a avokádo food 300 ml
Super kokos na vaření je spojením kokosového a avokádového oleje z Filipín. Je tepelně stabilní, vhodný na smažení pokrmů. Palačinky, vajíčka či koláče budou díky němu vláčné. Využít ho můžete jako přísadu do obilné kaše i pro pečení oblíbených zákusků.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Super Kokos a avokádo food 300 ml
Super Kokos a chia food 300 ml
Super kokos na vaření je spojením kokosového oleje z Filipín a chia oleje. Je tepelně stabilní, vhodný na smažení pokrmů. Palačinky, vajíčka či koláče budou díky němu vláčné. Využít ho můžete jako přísadu do obilné kaše i pro pečení oblíbených zákusků.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Super Kokos a chia food 300 ml
Super Kokos a rakytník food 300 ml
Super kokos na vaření je spojením kokosového a rakytníkového oleje z Filipín.Je tepelně stabilní, vhodný na smažení pokrmů. Palačinky, vajíčka či koláče budou díky němu vláčné. Využít ho můžete jako přísadu do obilné kaše i pro pečení oblíbených zákusků.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Super Kokos a rakytník food 300 ml
100% Bio konopný olej 500ml
Konopný olej v bio kvalitě se vyznačuje příjemnou ořechovou chutí. Je vyroben z certifikovaného potravinářského konopí, které neobsahuje THC. Olej je bohatý na omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: 100% Bio konopný olej 500ml
100% Bio konopný olej 250ml
Konopný olej v bio kvalitě se vyznačuje příjemnou ořechovou chutí. Je vyroben z certifikovaného potravinářského konopí, které neobsahuje THC. Olej je bohatý na omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: 100% Bio konopný olej 250ml
Allnature Kokosový olej panenský BIO 500 ml
Allnature Bio Kokosový olej je 100% přírodní olej, který je lisován za studena a pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Allnature Kokosový olej panenský BIO 500 ml
Health Link BIO konopný olej 250ml
Bio panenský konopný olej je bohatým zdrojem cenných esenciálních nenasycených mastných kyselin typu omega-3 a omega-6 a rostlinných sterolů. Nejsou použita chemická rozpouštědla a jiné přísady.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: Health Link BIO konopný olej 250ml
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události