Wald Biotech představuje novou řadu enzymových produktů Walzym

Komerční sdělení

(Praha) Česká společnost Wald Biotech představuje novou řadu produktů pod sjednocujícím názvem Walzym. Řadu tvoří dva zcela nové produkty Walzym Intim a Walzym Enzymový krém a Walzym enterosolventní kapsle, již dříve představené pod názvem Wenzym. Cílem přejmenování je lepší identifikace produktů společnosti.

Novinky – Walzym Intim a Walzym Enzymový krém

V průběhu července představí společnost Wald Biotech dva zcela nové a unikátní produkty, Walzym Intim, vaginální globule, a Walzym Enzymový krém. Walzym Intim je určený na gynekologické obtíže a Walzym Enzymový krém pro topické použití. Obě novinky jsou svým charakterem první a zcela jedinečné ve světě.

Walzym kapsle – oblíbený produkt v novém kabátě

Dnešním dnem se název Wenzym kapsle mění na Walzym kapsle. Složení a účinnost enzymových kapslí zůstávají stejné. Jedná se o český enzymový doplněk stravy s vysokým komfortem užívání.
„Vysoce aktivní enzymy v jedné kapsli. Už ne tolik tablet , to byl náš cíl při vývoji Walzym kapsle“ říká zakladatel společnosti a hlavní produktový vývojář a dodává: „Při vývoji všech našich produktů se zaměřujeme na účinnost, kvalitu a komfort užívání. Technologie výroby a možnosti výzkumu se dnes velmi rychle rozvíjí, my s nimi držíme krok a připravujeme produkty nejvyšších standardů.“

Wald Biotech

Hlavním cílem společnosti je zlepšení zdraví a kvality života lidí skrze enzymové přípravky. Na naplnění tohoto cíle jsou také zaměřeny výzkum, vývoj a výroba přípravků s proteolytickými enzymy. Společnost se soustředí nejen na vývoj inovativních enzymových přípravků, ale dbá i na jejich dostupnost. Společnost Wald Biotech vychází z dlouhé rodinné tradice pod heslem „myslíme na budoucí generace“. S tím souvisí nejen snaha inovovat léčebné strategie, nýbrž i respektovat omezenost přírodních zdrojů a cítit zodpovědnost k životnímu prostředí.

Více na: www.walzym.cz/

 


(Nehodnoceno)

0
1Petra S.15. 3. 2022 21:29:07
Walzym krém a kapsle může již z vlastní zkušenosti (lymfedém) doporučit.
P.

Komentujte, hodnoťte, ptejte se!
Přihlašte se pomocí

nebo zadejte své jméno
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události