Srovnání cen: Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

(Nehodnoceno) Anamnéza.cz - Srovnávač - Kosmetika a zdraví - Zdraví - Léky, vitamíny a potravinové doplňky - Léky volně prodejné
Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte podrobně příbalový leták.


Ceny v internetových lékárnách a obchodech

Zdraví-Léky 41,00 do obchodu


Komentujte, hodnoťte, ptejte se!
Přihlašte se pomocí

nebo zadejte své jméno
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události