Srovnání cen: Apo-Cetirizin 10mg por.tbl.flm.10x10mg
(Nehodnoceno)
Anamnéza.cz -
Srovnávač
-
Kosmetika a zdraví
-
Zdraví
-
Léky, vitamíny a potravinové doplňky
-
Léky volně prodejné
Apo-Cetirizin 10mg por.tbl.flm.10x10mg
APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte podrobně příbalový leták.
Ceny v internetových lékárnách a obchodech
Komentujte, hodnoťte, ptejte se!