Srovnání cen

Anamnéza.cz - Srovnávač - Dětské zboží - Kojenecké potřeby - Odsávačky
AVENT Odsávačka mat.ml.Natural se zás.125ml PP
AVENT odsávačka mateřského mléka bez BPA se zásobníkem 125 ml je stejně účinná jako elektrické odsávačky v porodnicích. Mléko odsává přímo do zásobníku ze kterého lze, po připojení dudlíku, dítě nakrmit. Snadné ovládání.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: AVENT Odsávačka mat.ml.Natural se zás.125ml PP
NUK Ruční prsní pumpa SOFT & EASY PP 252086
Prsní pumpa NUK Soft & Easy je přístroj určený pro odsávání a sběr mateřského mléka. Je vhodná zejména pro odsávání malého množství mléka a krátké odsátí před kojením. Pumpa využívá vakuum a tím dává správný tvar vpáčeným bradavkám.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: NUK Ruční prsní pumpa SOFT & EASY PP 252086
MEDELA Symphony set Single - nemocniční
Odsávací souprava k odsávání z jednoho prsu pomocí nemocniční odsávačky Medela Symphony. Jedná se o příslušenství - SAMOTNÁ SOUPRAVA NESLOUŽÍ JAKO ODSÁVAČKA.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Symphony set Single - nemocniční
MEDELA Suplementor - doplňkový systém ke kojení
Suplementor je spec.doplň. systém kojení,který umožňuje dítěti sát mat.mléko z lahvičky a současně sát z matčina prsu.Tímto způsobem je dokonale zachován správný způsob sání,dochází ke stimulaci hypofýzy matky,k tvorbě prolaktinu a následné tvorbě mléka.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Suplementor - doplňkový systém ke kojení
MEDELA Odsávací souprava(přísluš.odsáv.vč.hadičky)
Odsávací souprava, pro opakované použití. Vhodná pro nemocniční odsávačky Symphony a Lactina a také pro osobní odsávačky Swing a Mini Electric. Jedná se o příslušenství - SAMOTNÁ SOUPRAVA NESLOUŽÍ JAKO ODSÁVAČKA.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Odsávací souprava(přísluš.odsáv.vč.hadičky)
MEDELA Swing 2fázová el.odsávačka vč.Calma systému
2-fázová elektrická odsávačka mateřského mléka včetně lahvičky Calma pro kojené děti. 2-fázový systém napodobuje přirozené sání dítěte. Odsávačka na síťový nebo bateriový provoz, možnost nastavení intenzity vakua.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Swing 2fázová el.odsávačka vč.Calma systému
MEDELA Harmony premium 2fáz.manuál.odsávačka-Calma
2-fázová odsávačka mateřského mléka, která byla vytvořena na základě technologie 2-fázového systému sání, jež věrně napodobuje sací rytmus miminka. 1.fáze-stimulační,2.fáze-odsávací. Obsahuje Calmu pro kojené děti a vzorek jednoráz. vložek do podprsenky.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Harmony premium 2fáz.manuál.odsávačka-Calma
MEDELA Ventil včetně dvou bílých membránek
Náhradní díl určený pro všechny typy odsávaček Medela. Odsávačky pomáhají řešit problémy spojené s kojením, jakými mohou být nalitá prsa, nízká tvorba mléka, bolavé bradavky, infekce, ploché nebo vpáčené bradavky.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Ventil včetně dvou bílých membránek
MEDELA Harmony light - 2-fázová manuální odsávačka
První manuální odsávačka mateřského mléka s přirozeným 2-fázovým odsáváním (1.fáze - stimulační, 2.fáze - odsávací). - vysoce účinná, praktická, lehká a přenosná - ergonomická - volitelné nastavení pozice rukojeti - nové jednokomponentní madlo
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: MEDELA Harmony light - 2-fázová manuální odsávačka
PersonalFit prsní nástavec vel.S 21 mm 1 kus
Jedná se o náhradní díl - prsní nástavec, pro odsávačky Medela. Maminka jej může dokoupit v případě, že velikost M, která je standardně přiložená u odsávačky, jí nevyhovuje.
(Nehodnoceno)
Srovnání cen: PersonalFit prsní nástavec vel.S 21 mm 1 kus
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události