Za šest minut Vám může být vyšetřen organismus

Na portálu novinky.cz popisuje Dana Sokolová svou zkušenost s přístrojem AMP, který dokáže organismus vyšetřit, aniž by musela být pacientovi odebrána krev. Zúčastnila se porovnávacího textu mezi přístrojem AMP a běžným krevním laboratorním vyšetřením.

Při provádění srovnávacího testu byla více jak 33 lidem odebrána krev v laboratoři Preveding na klasické laboratorní vyšetření, které zajišťuje 33 základních hodnot. Poté byli všichni účastníci testu vyšetřeni přístrojem AMP. Výsledky se průměrně v 97% shodovaly. „Podle českých vyhlášek mají biochemické laboratoře výchylku citlivosti plus minus 10 procent. Jejich přesnost může být tedy horší,“ informuje Ing. Josef Lopata z Quantum medical institutu. Vyšetření AMP přístrojem může být tedy bráno jako náležitá metoda vyšetření organismu, která ušetří čas pacientům i lékařům a dokonce poskytne více informací, než běžné krevní vyšetření.

Vyšetření přístrojem AMP trvá cca 16 minut a vyhodnotí až 117 parametrů týkajících se zdravotního stavu pacienta. Po testu lze odhalit prvotní příznaky infarktu, mozkových příhod, cukrovky, hypertenze, astmatu a dalších plicních onemocnění, jaterního a ledvinového selhávání, onemocnění štítné žlázy a dokonce i některých druhů rakovinného bujení nebo může lékař na základě výsledků upozornit na prekancerózu rakoviny prsu, tlustého střeva, prostaty, mozku atd.

Pokud se rozhodnete jít na měření, bude zapsána Vaše váha, věk, pohlaví, tepová a dechová frekvence do počítače. Poté Vám asistentka přiloží pět senzorů na tzv. biologicky aktivní body (v oblasti krční a břišní tepny). Data jsou převedena do počítače, kde se speciálním programem zpracují. „Klient dostane souhrnnou zprávu, kde jsou znázorněny normální hodnoty měření a zvýrazněné hodnoty nad a pod normálem. Samotné hodnoty měření by neměly žádný význam bez vyhodnocení skutečně erudovaným lékařem, který na výsledky pohlíží v souvislostech,“ dodává Ing. Josef Lopat. Jednotlivé hodnoty lékař srovná s ostatními zjištěními a v případě odchylek doporučí pacientovi navštívit některého dalšího specialistu nebo mu poradí, jak změnit svůj životní styl. „Jen málokdo si uvědomuje, že za celou řadu zdravotních problémů může dlouhodobá dehydratace organismu, špatné dýchání, ale i přemíra stresu,“ komentuje zdravotní problémy MUDr. Renata Škaloudová z QMI.cz. Za vyšetření přístrojem AMP zaplatíte 3000 Kč, důchodci 2100 Kč a cena zahrnuje i konzultaci s lékařem. Kompletní vyšetření všech 117 parametrů klasickými metodami stojí až 35 000 Kč. Vyšetření AMP přístrojem ale neproplácí zdravotní pojišťovny.

Nakonec je ovšem vyšetření levnější než léčba nemoci, jelikož přístroj je schopen zachytit onemocnění v preklinickém stadiu (ještě než se projeví zhoubný vliv) a v tom je k nezaplacení. „Metodu diagnostiky krve bez jediné kapky vyvinuli v Rusku pro potřeby sledování zdravotního stavu kosmonautů, kteří se na oběžné dráze pohybují dlouho. V kosmu nelze odebrat krev, a proto se přístroje soustředily na analýzu krve bez jediné kapky a údaje přenášely na zem," vysvětluje Ing. Ladislav Čapek, předseda představenstva společnosti Promedical Czech. Celý princip je založen na metodách kvantové fyziky, zkoumá rozložení biochemických charakteristik krve, které koreluje s parametry krevního průtoku a systému enzymů, to vše s využitím nejnovějších poznatků kvantové fyziky. Za šest minut Vám může být vyšetřen organismus


(Nehodnoceno)

0
1jarmilakrausova@seznam.cz27. 4. 2012 15:05:25
Dobrý den,
píšete, že za vyšetření přístrojem AMP zaplatíme 3 tis. Kč, důchodci méně. Tato cena má zahrnovat i konzultaci s lékařem. Je tomu tak?? A jak se lze na toto vyšetření objednat, jaké jsou objednací lhůty??
Za Vaši laskavou odpověď předem děkuji
Jarmila Krausová
0
2jardafranta@seznam.cz27. 4. 2012 15:34:08
Prosím Vás jsem ze Zábřehu. Kde se dá nejblíže objednat na toto vyšetření. Děkuji.
Na tento komentář reaguje Redakce [3],
Tento komentář reaguje na jardafranta@seznam.cz [2]
0
3Redakce28. 4. 2012 9:28:35
Nasle jsem tento odkaz:
http://www.medic.cz/zdravotni-diagnostika/neinvazivni-analyzator-amp.html

Komentujte, hodnoťte, ptejte se!
Přihlašte se pomocí

nebo zadejte své jméno
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události