Páchnoucí poševní výtok

Páchnoucí výtok z pochvy, páchnoucí vaginální flor

Objeví-li se u ženy výtok nazelenalého nebo světle žlutého zbarvení, který navíc zapáchá, signalizuje to infekční onemocnění pochvy, dělohy či vaječníků. Vyskytuje se u žen v produktivním věku a mezi další symptomy infekce patří teplota, bolest břicha i celková alterace organismu.

V takovém případě je potřeba se co nejdříve vypravit za ženským lékařem, aby se předešlo rozvinutí chronického zánětu. Toto stadium může být totiž velice nebezpečné a způsobit až neplodnost.

Větší množství výtoku pak má na svědomí trichomoniáza. Jestliže vás trápí bolesti břicha, výtok a teplota, urychleně vyhledejte svého ženského lékaře.

Trápí Vás poševní výtok? Zkuste moderní řešení v podobě enzymových globulí Walzym Intim.

Kapitoly

Přesto, že přípravě informací v našich článcích věnujeme maximální pozornost, všechny zde uvedené informace je nutno považovat za informativní. Při silných potížích, nápadných tělesných změnách nebo před užitím léků se bezpodmínečně ptejte svého lékaře nebo lékárníka. Především těhotné ženy a chronicky nemocní si musí před užitím každého léku vyžádat poučení o jeho vhodnosti a bezpečnosti.


Komentujte, hodnoťte, ptejte se!
Přihlašte se pomocí

nebo zadejte své jméno
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události