Na nic nečekejte a objevujte svět Wobenzymu!

Wobenzym 4U je nová aplikace, která Vám ulehčí užívání léku.
Nejste si jistí, při jakých zdravotních potížích Wobenzym použít? Kolik tablet po jak dlouhou dobu? A jak konkrétně pomáhá? Na všechny tyto otázky Vám jednoduše odpoví nová aplikace Wobenzym 4U (W4U). 

Co v aplikace najdete?

Hned po otevření aplikace Vám jsou nabídnuty hlavní kategorie, v rámci nichž můžete získat více informací o tom, co je lék Wobenzym a při kterých komplikacích je vhodné ho používat. 

Po rozkliknutí jednotlivých kategorií se Vám otevřou další související problémy a informace o tom, proč byste na jednotlivé zdravotní problémy měli Wobenzym používat, jak lék konkrétně pomáhá, jaké je doporučené dávkování a jak velké balení Wobenzymu si koupit.

 

Jak vidíte problémů, při kterých Wobenzym pomáhá, je celá řada. A zapamatovat si je všechny, včetně podrobností o dávkování, je obtížné. Ale s nainstalovanou aplikaci W4U v mobilu máte všechny informace vždy při ruce. A pokud byste si i přesto nebyli jisti, můžete vždy využít nabídky bezplatné lékařské poradny, a to buď telefonicky nebo na stránkách wobenzym.cz. Aplikace je velice přehledná a snadno se ovládá. Mimo jiné obsahuje i příbalový leták, který je u každého balení Wobenzymu, a tak ho máte neustále po ruce. 

Aplikaci si můžete stáhnout či otevřít jako PWA

Jak si můžete na stránkách http://wobenzym.cz/wobenzym-4u/ všimnout, máte dvě možnosti, jak aplikaci používat. Buď si jí stáhnete přes Google play nebo App Store anebo si jí na stránkách přímo spustíte jako PWA. Krátce Vám vysvětlíme, jaký je mezi těmito dvěma druhy aplikací rozdíl. 

Aplikace pro Android a Apple se nazývají nativní aplikace. Musíte jít do „obchodu“ s aplikacemi a stáhnout si je a přijmout všechny podmínky. Také Vám zabírají paměť v telefonu. Jejich výhodou ale je, že jsou rychlejší, často mají vyšší výkon a funkčnost a někdy se k informacím můžete dostat i bez připojení na internet, jak je tomu i u W4U.

Progressive Web Apps (PWA) si nemusíte stahovat do telefonu a nepotřebujete k tomu žádný z obchodů aplikací. Na stránce je jednoduše odkaz, na který kliknete, a aplikace se Vám otevře. Aplikaci můžete otevřít i v počítači. Musíte být ale připojeni na internetu a PWA aplikace není tak výkonná. 

Ale vzhledem k jednoduchému ovládání a přehlednosti aplikace Wobenzym 4U si rozdílu ani nevšimnete!

Tak už na nic nečekejte a objevujte svět Wobenzymu!

Aplikaci Wobenzym 4U doporučujeme každému, kdo chce mít všechny informace o léku Wobenzym stále po ruce – včetně správného dávkování ve všech indikacích, kde tento lék pomáhá. 


(Nehodnoceno)


Komentujte, hodnoťte, ptejte se!
Přihlašte se pomocí

nebo zadejte své jméno
Odběr novinek

Poradny

Kalkulačky

Poslední události